GASAM Yönetim Kurulunun TİKA Ziyareti

Paylaş

GASAM- Güney Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi, Yönetim Kurulundan bir heyet ile TİKA – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanı Dr. Serdar Çam’ı makamında ziyaret etti.
GASAM Başkanı  & AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, GASAM Başkan Yardımcısı Cemal Demir, GASAM Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Ünüvar ve Seracettin Mahdum’un katıldığı ziyaret esnasında TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam’a “NATO Sonrası Afganistan” konulu yapılacak sempozyum hakkında bilgilendirildi.
SANS8753
GASAM yetkilileri merkezin yapmış olduğu yurt içi ve yurt dışı faaliyet hakkında Dr. Serdar Çam’ı bilgilendirerek görüş alışverişinde bulundular. TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam GASAM gibi projeler üreten Sivil Toplum Kuruluşlarına her zaman destek olduğunu ifade ederek GASAM’ dan Güney Asya bölgesi için projeler beklediklerini sözlerine ekledi. GASAM’ın ziyaretini TİKA’ ya yapmasından dolayı’ da memnuniyetini ifade ederek, TİKA’nın bundan sonraki bölge projelerinde GASAM’la işbirliğine gidebilineceği kanaatinde olması GASAM yönetimi heyecanlandırdı. Ülkemiz ve Dünya insanlarına güzel hizmet gayreti ve heyecanı içinde heyetler birbirlerine başarılar dileyerek ziyaret sona erdi.

İlgili İçerikler

Son Yazılar